Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
  SÖZLEŞMELİ MÜBAŞİRLİK SINAV BAŞVURU SONUÇLARI İLANI
  29.05.2023

   T.C.

          ÜNYE ADLİ YARGI İLK DERECE MAHKEMESİ

          ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞINDAN

  SÖZLEŞMELİ MÜBAŞİRLİK  SINAV BAŞVURU SONUÇLARI İLANI

   

  Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü tarafından 20.04.2023 tarihinde pgm.adalet.gov.tr adresinde duyurulan Akkuş Adliyesi sözleşmeli Mübaşirlik sınavına e – devlet üzerinden başvuruda bulunan adayların, başvuru sonuçlarını sorgulama ekranı aşağıda  belirtilmiştir.Sözlü sınava ilanda belirtilen  başvuru şartlarını taşıyan adaylar arasında bulunan ve 2022 KPSS puan sıralamasına göre istihdam edilecek mübaşir sayısının 3 katı olan ve “ sözlü mülhakata girmeye hak kazandı” olarak belirtilen adaylar katılacaktır.Sözlü mülhakata girmeye hak kazanan ve kazanamayan adaylar ile başvurusu reddedilenlere başvuru sonuçlarına ilişkin olarak ayrıca tebligat yapılmayacaktır.    

  Yayım tarihi sonrası sıralamayı etkileyecek ve değiştirecek başvuru olduğunun tespiti halinde güncel liste tekrar yayımlanacaktır.  

  Sözlü mülhakata girmeye hak kazanan adayların sözlü sınavı 19.06.2023 Pazartesi günü saat: 10:00’da Ünye Adalet Sarayında yapılacaktır.

   Sözlü sınavına katılmaya hak kazanan adayların, sınava katılacağı belirtilen saatten 15 dakika önce sınav mahallinde hazır bulunmaları gerekmektedir. Tüm ilgililere ilan olunur.

  T.C NO
  ADI
  SOYADI
  Güvenlik Kodu

  Sonuç

  Adres

  Liseler Mahallesi Savcı Erol TOSUN Caddesi No:4 Ünye/ORDU

  Telefon

  0452 310 33 33

  E-Posta

  Adalet Bakanlığı Logosu