Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
  Sözleşmeli Koruma ve Güvenlik Görevlisi Sınav Başvuru Sonuçları İlanı
  08.04.2022

  T.C.

  ÜNYE ADLİ YARGI İLK DERECE MAHKEMESİ

  ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞINDAN

  SÖZLEŞMELİ KORUMA VE GÜVENLİK GÖREVLİSİ SINAV BAŞVURU SONUÇLARI İLANI

   

  Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü tarafından 01.03.2022 tarihinde pgm.adalet.gov.tr adresinde duyurulan Ünye Adliyesi sözleşmeli Koruma ve Güvenlik Görevlisi sınavına e – devlet üzerinden başvuruda bulunan adayların, başvuru sonuçlarını sorgulama ekranı aşağıda  belirtilmiştir.Sözlü sınava ilanda belirtilen  başvuru şartlarını taşıyan adaylar arasında bulunan ve 2020 KPSS puan sıralamasına göre istihdam edilecek koruma ve güvenlik görevlisi sayısının 3 katı olan ve “Boy/kilo ölçümüne katılmaya hak kazandı” olarak belirtilen adaylar katılacaktır.Boy/kilo ölçümüne katılmaya hak kazanan ve kazanamayan adaylar ile başvurusu reddedilenlere başvuru sonuçlarına ilişkin olarak ayrıca tebligat yapılmayacaktır.  

  Yayım tarihi sonrası sıralamayı etkileyecek ve değiştirecek başvuru olduğunun tespiti halinde güncel liste tekrar yayımlanacaktır.

  Boy/kilo ölçümü 18.04.2022 Pazartesi günü saat: 10.00'da Ünye Adalet Sarayı Kütüphanesinde yapılacaktır.

  Boy/kilo ölçümünde sınav ilanında belirtilen boy/kilo şartına sahip olmadığı tespit edilen veya geçerli bir mazereti olmaksızın belirtilen tarihte boy/kilo ölçümüne gelmeyen adaylar sözlü sınava katılamayacaktır.

  Boy /kilo şartını taşıyan adaylar en geç 16.05.2022 tarihine kadar Ünye Adliyesinin resmi web sitesinde yayınlanacaktır.

  Boy/kilo şartını taşıyan adayların sözlü sınavı 23.05.2022 Pazartesi günü saat: 10:00’da Ünye Adalet Sarayında yapılacaktır.

   Sözlü sınavına katılmaya hak kazanan adayların, Covıd 19 salgını kapsamında alınan önlemler çerçevesinde, sınava katılacağı belirtilen saatten 15 dakika önce sınav mahallinde hazır bulunmaları, sosyal mesafe ve maske kurallarına uygun olarak hareket etmeleri, sınav mahallinde maskelerini çıkarmaksızın bulunmaları gerekmektedir. Tüm ilgililere ilan olunur.

  T.C NO
  ADI
  Güvenlik Kodu

  Sonuç

  Adres

  Liseler Mahallesi Savcı Erol TOSUN Caddesi No:4 Ünye/ORDU

  Telefon

  0452 310 33 33

  E-Posta

  Adalet Bakanlığı Logosu